KONTAKT

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Sídlo spoločnosti:
TomiCars s.r.o.
Boleráz 43,
919 08 Boleráz


Prevádzka:
TomiCars s.r.o.
Coburgova 84
917 02 Trnava


Konateľ 

Mob: +421 917 178 324

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

------------------------------------------------------------------------------

Fakturácie (účtovníctvo)

Mob: +421 914 278 741

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 


IČO: 51 825 309
DIČ: 2120805599
IČ DPH: SK2120805599

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, Oddiel: Sa, Vložka číslo: 42676/T

Sociálne siete:
facebook.com/Servistomicars/
instagram.com/servistomicars/

KONTAKTNÝ FORMULÁR:

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi TomiCars s.r.o., Coburgova 84, 917 01 Trnava súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel vybavenia dopytu (vybavenie informácie, cenovej ponuky, rezervácia termínu a iné), a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ TomiCars s.r.o. prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

O NÁS

Príbeh TomiCars sa začal vytvárať už od roku 2013 s prvými autoservisnými a opravárenskými skúsenosťami pre úzky kruh známych, školeniami a neustálym naberaním zručností v oblasti automobilového priemyslu. Bez reklám, aktuálneho sídla v Trnave a bez ďalších zamestnancov sa firma spočiatku venovala menšej klientele, no zato s dôsledným a osobitným prístupom. S postupným nárastom nových zákazníkov, ako aj nárastom požiadaviek sa v roku 2018 zakladá autoservis TomiCars s.r.o. so svojím sídlom v Trnave, poskytujúci komplexné služby pre vozidlá. Jeden zdvihák vymieňajú tri, pribúdajú najmodernejšie technológie a zariadenia, rozširuje sa portfólio služieb, priberajú sa noví zamestnanci, školíme sa s najmodernejšími technológiami prispôsobujúc sa rýchlemu vývoju a trhu, uzatvárajú sa partnerské spolupráce ... no naša filozofia ostáva stále rovnaká – bezpečnosť, dôslednosť a lojálnosť

KVALITNÉ NÁHRANÉ DIELY A NÁPLNE

Pri našich službách využívame dodávky od najrenomovanejších výrobcov náhradných dielov a náplní.

sipka1
is
sipka2

Špecializované a zároveň jedinečné služby svojho druhu v širokom okolí

1

Výmena autoskiel

2

Ťažné zariadenia

3

Oprava zalomených žhavičov

4

Opravy elektronického zámku volantu a autoalarmy

5

Opravy vzduchových podvozkov