SLUŽBY

TomiCars zabezpečuje kompletný servis, opravu a údržbu osobných a úžitkových motorových vozidiel všetkých značiek pre súkromné osoby aj firmy.

Mechanické, autoelektrikárske, klampiarske, lakovnícke, drobné či závažnejšie opravy – tu nájdete riešenia pre všetky Vaše požiadavky zo širokej škály odvetí automobilového priemyslu.

Prvotriedny servis s použitím kvalitných autodielov a prevádzkových náplní, vybavenosť najmodernejšou technológiou, osobitný prístup a kvalita prevedenia sú našimi princípmi.

BLOKOVÁ VÝNIMKA

Vykonávame servisné prehliadky a servisné úkony aj pre nové vozidlá v záruke v zmysle Nariadenia Európskej komisie č. 1400/2002 z 31. júla 2002, ktoré sa označuje ako "Bloková výnimka" a po jej úprave od 1. júna 2010 týkajúcej sa záručného a pozáručného servisu vozidiel.

PNEUSERVIS

slu pneuservis

Prezutie a vývaženie pneumatík, rovnanie a renovácie ALU diskov, možnosť uskladnenia pneumatík, predaj nových a použitých pneumatík všetkých rozmerov a značiek a predaj nových a zánovných hliníkových a plechových diskov, lepenie defektov atď.

AUTO‐MECHANICKÉ PRÁCE

slu auto mech

Servisné a garančné prehliadky, predpísaná údržba vozidla

Výmena motorového oleja, prevodového oleja ako aj ostatných prevádzkových náplní a filtrov (olejservis), Oprava motora, výmena rozvodov motora, kompletná generálka motora, repas prevodovky, výmena spojky, hnacieho ústrojenstva, náprav a výfukových systémov, Oprava podvozkových častí, Oprava a úprava brzdového systému, Nastavenie svetlometov, repas a oprava airbagových častí a bezpečnostných pyropásov, autočalúnické práce – šitie sedačkových airbagov, oprava stropníc interiéru a mnoho ďalších služieb podľa vašich želaní

Novinka: Oprava zalomených žhavičov, vyťahovanie vstrekovačov, oprava poškodených závitov

AUTODIAGNOSTIKA

slu auto mech

Komplexná diagnostika motorových vozidiel všetkých značiek, kódovanie, prispôsobovanie, úpravy RJ, regenerácie DPF a mnoho ďalších elektronických úprav a opráv

KLAMPIARSKE‐LAKÝRNICKE PRÁCE

slu auto mech

Opravy karosérií od drobných poškodení až po komplikovanejšie, opravy preliačín bez nutnosti lakovania poškodeného dielu, oprava plastových dielov (zváranie), výmena karosárskych dielov, opravy poškodenia laku dielov, celolaky vozidiel, prístreky, leštenie a ochrana laku karosérie atď. Vykonávanie obhliadok pre poisťovne.

ELEKTROINŠTALÁCIE

slu auto mech

Profesionálna montáž autoalarmov značky META – úpravy a kódovanie IMMO, denného svietenia DLR, opravy a úpravy elektroinštalácie vozidiel a elektronických zariadení, odstavenie DPF a EGR pre servisné účely, CHIP Tuning – navýšenie výkonu vozidla úpravou RJ motora, výroba, výmena a prispôsobenie nových kľúčov, obmedzenie nastavenia povolenia rýchlosti, opravy elektronického zámku volantu označovaných ESL, ELV vzduchových podvozkov, flashovanie, programovanie atď.

VÝMENA AUTOSKLA

slu auto mech

Profesionálna výmena, oprava a lepenie autoskla všetkých typov a značiek, aj na prémiové značky vozidiel. Predaj autoskiel, príslušenstva, lepidiel, primerov.

SERVIS KLIMATIZÁCIE

slu auto mech

Kompletný servis klimatizácií pre Vaše auto za priaznivé ceny
Kontrola‐ Test tesnosti – Dezinfekcia – Čistenie – Plnenie klímy
Test tesnosti dusíkom, kontrola mikroúniku netesnosti certifikovaným prístrojom
Plnenie chladiva starej normy R134a
Plnenie nového ekologického chladiva R1234yf
Preplach klimatizácie
Opravy a výmeny kompresorov, výparníkov a celej klimatizačnej sústavy

ŠPECIALIZOVANÉ SLUŽBY

slu auto mech

Široká škála jedinečných mechanických opráv ako oprava zalomených žhavičov, vyťahovanie vstrekovačov, oprava poškodených závitov, elektrikárske práce širokého rozsahu ako opravy elektronického zámku volantu označovaných (ESL, ELV), montáž auto‐alarmov META, montáž GPS systémov, opravy vzduchových podvozkov, flashovanie, chiptunning, programovanie. Komplexné riešenie poistných udalostí od administratívy až po odovzdanie opraveného vozidla, výmena všetkých autoskiel, certifikovaná montáž a predaj ťažných zariadení kvalitných značiek Auto‐Hak, Westfalia všetkých druhov systémov.

O NÁS

Príbeh TomiCars sa začal vytvárať už od roku 2013 s prvými autoservisnými a opravárenskými skúsenosťami pre úzky kruh známych, školeniami a neustálym naberaním zručností v oblasti automobilového priemyslu. Bez reklám, aktuálneho sídla v Trnave a bez ďalších zamestnancov sa firma spočiatku venovala menšej klientele, no zato s dôsledným a osobitným prístupom. S postupným nárastom nových zákazníkov, ako aj nárastom požiadaviek sa v roku 2018 zakladá autoservis TomiCars s.r.o. so svojím sídlom v Trnave, poskytujúci komplexné služby pre vozidlá. Jeden zdvihák vymieňajú tri, pribúdajú najmodernejšie technológie a zariadenia, rozširuje sa portfólio služieb, priberajú sa noví zamestnanci, školíme sa s najmodernejšími technológiami prispôsobujúc sa rýchlemu vývoju a trhu, uzatvárajú sa partnerské spolupráce ... no naša filozofia ostáva stále rovnaká – bezpečnosť, dôslednosť a lojálnosť

KVALITNÉ NÁHRANÉ DIELY A NÁPLNE

Pri našich službách využívame dodávky od najrenomovanejších výrobcov náhradných dielov a náplní.

sipka1
is
sipka2

Špecializované a zároveň jedinečné služby svojho druhu v širokom okolí

1

Výmena autoskiel

2

Ťažné zariadenia

3

Oprava zalomených žhavičov

4

Opravy elektronického zámku volantu a autoalarmy

5

Opravy vzduchových podvozkov

VYUŽITE NAŠE SLUŽBY

logo autoservis
TomiCars zabezpečuje kompletný servis, opravu a údržbu osobných a úžitkových motorových vozidiel všetkých značiek pre súkromné osoby aj firmy. Servis vozidiel v záručnej dobe so zápisom do digitálnej servisnej knižky.


Potrebujete vy alebo Vaša firma jednorazovo alebo pravidelne zabezpečiť prevoz nadrozmerného materiálu, nákladu, motocykla....? Autodoprava TomiCars poskytuje dopravu po celej SR a ČR + EU do 7t.

logo tomicars odtahova sluzba
Bezpečné odtiahnutie vozidiel či motocyklov odťahovou službou TomiCars. Prevoz viacerých vozidiel naraz.

logo tomicars odtahova sluzbaPožičovňa prepravníkov (Pongratz, dodávkový), nosnosť do 2610 kg.

Otváracie hodiny

Pondelok: 8:00 - 16:30
Utorok:8:00 - 16:30
Streda:8:00 - 16:30
Štvrtok:8:00 - 16:30
Piatok:8:00 - 16:30
Sobota:zatvorené
nedeľa:zatvorené

UPOZORNENIE: Zmena adresy prevádzky

Coburgova 84, 917 02 Trnava

Otvoriť mapu